پنچرگیری سیار در تهران

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که با عجله در حال رفتن به سمت مقصد هستید و ناگهان لاستیک خودروی شما در اثر عوامل مختلفی از جمله برخورد شی نوک تیز سوراخ و پنچر می شود. در این شرایط اگر آپاراتی از محل شما دور باشد و زاپاس هم نداشته باشید بهترین کار تماس با پنچرگیری سیار در تهران است.

در تماسی که با امداد خودرو تهران دارید کارشناسان شما را راهنمایی خواهند کرد و به این سوالات پاسخ می دهند: آیا لاستیک خودروی شما نیاز به تعویض دارد یا فقط کافی است تا پنچرگیری شود؟ در هر صورت می توانید کارشناسان مجرب بخش آپاراتی سیار امداد خودرو تهران به سوی شما فرستاده می شوند تا در محل مشکل شما را برطرف کنند.

تماس با آپاراتی سیار تهران

شماره تماس فوری آپاراتی سیار تهران

اگر لاستیک ماشین شما در مکانی پنچر شده که آپاراتی ای در نزدیکی آنجا نیست با امداد خودرو تهران تماس بگیرید تا بلافاصله تیم امداد پنچری به محلی که شما حضور دارید بیایند و در صورت نیاز لاستیک شما را پنچرگیری یا تعویض کنند. شما می توانید با شماره های 09120323053 یا 02133450553 تماس بگیرید و درخواست خود را بیان نمائید.

خدمات آپاراتی سیار امداد خودرو تهران

تیم پنچرگیری سیار امداد خودرو تهران بعد از حضور در محل ابتدا لاستیک خودروی شما را عیب یابی و نشتی باد را پیدا می کنند. همانطور که می دانید لاستیک در اثر عوامل مختلفی از جمله برخورد شی نوک تیز، افتادن لاستیک در چاله، نشتی باد از دور رینگ، خرابی والف و سوزن آن و … ممکن است پنچر شود. تیم فنی ما تمامی این موارد را تشخیص می دهند و همزمان با تنظیم باد و بالانس لاستیک ها به سرعت مشکل را رفع می کنند. در غیر این صورت اگر وضعیت لاستیک شما بدتر از این حرف ها باشد می توانید درخواست تعویض لاستیک کنید.

مناطق تحت پوشش سرویس پنچرگیری سیار در تهران

تنظیم باد لاستیک

اگر در هر نقطه ای از تهران نیاز به پنچرگیری و تعمیر لاستیک در محل داشتید می توانید با ما تماس بگیرید…

پنچرگیری سیار شرق تهران

در صورتی که لاستیک خودروی شما در مناطقی از جمله اتوبان های این محدوده (بابایی، زین الدین، امام علی و …) و محله هایی مانند دماوند و هفت حوض، عشرت آباد یا هر نقطه دیگری از غرب تهران پنچر شده بود با امداد خودرو شرق تهران تماس بگیرید.

پنچرگیری سیار غرب تهران

اگر تایر ماشین شما در نواحی غرب تهران پنچر شده می توانید با امداد خودرو غرب تهران تماس بگیرید تا تیم فنی ما به محل شما بیایند و مشکل شما را حل کنند.

پنچرگیری سیار شمال تهران

مناطق شمالی تهران از جمله فرمانیه، جردن، تجریش، نیاوران، جماران و … تحت پوشش خدمات امداد خودرو شمال تهران هستند. اگر در هر یک از محله های شمال تهران لاستیک خودروی شما پنچر شد بلافاصله با ما تماس بگیرید و درخواست پنچرگیری در محل تهران را مطرح نمائید.

پنچرگیری در محدوده تهرانپارس

تهرانپارس از محله های پر رفت و آمد تهران است؛ به همین دلیل ما روزانه تماس نسبتا بیشتری برای سرویس پنچرگیری سیار از این محدوده داریم. اگر تایر خودروی شما در این محدوده پنچر شده با امداد خودرو تهرانپارس تماس بگیرید.

قیمت و تعرفه پنچرگیری در محل

پنچرگیری لاستیک در محل

نرخ پنچرگیری مطابق با نرخ اتحادیه و در همه شهرها یکسان است؛ پس فرقی ندارد که شما پنچرگیری سیار در تهران انجام دهید یا شهری دیگر. همه موظف هستند مطابق با نرخ اتحادیه سرویس پنچرگیری در محل را به شما ارائه دهند. لازم به ذکر است علاوه بر پنچرگیری خدماتی دیگری از جمله امداد باتری تهران هم توسط ما ارائه می شود؛ پس اگر نیاز به خدماتی مانند باتری به باتری در محل داشتید هم می توانید روی کمک ما حساب کنید.