مکانیک سیار تهران

تیم مکانیک سیار تهران ما تشکیل شده از چندین تعمیرکار ماهر که در هر ساعت از شبانه روز و کل روزهای هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. اگر خودروی شما جایی خراب شده که دسترسی به تعمیرگاه ندارید؛ یا آنقدر از شب گذشته که دیگر هیچ تعمیرگاهی باز نیست می توانید با ما تماس بگیرید تا در لحظه تعمیرکار خودمان را به سمت شما اعزام کنیم.

درخواست مکانیک سیار تهران (فوری)

شماره مکانیک سیار تهران

شماره تیم مکانیک سیار امداد خودرو تهران 09120323053 و 02133450553 می باشد. در هر منطقه از تهران که خودروی شما خراب شد می توانید با ما تماس بگیرید؛ اگر خودتان دست به آچار باشید ما می توانیم به صورت تلفنی به تمام سوالات شما پاسخ دهیم. در غیر این صورت می توانیم تعمیرکار خودمان را به سمت شما اعزام کنیم.

تعمیر خودرو در محل تهران (خودروهای خارجی و داخلی)

تعمیر خودرو در محل

مکانیک سیار خودرو ما آماده تعمیر انواع خودروی خارجی و داخلی می باشد. فرقی ندارد که خودروی شما چینی، کره ای، ژاپنی یا داخلی باشد. زمانی که تماس گرفتید مدل دقیق خودروی خود را اعلام کنید تا تجهیزات، قطعات و لوازم مخصوص ماشین شما توسط تعمیرکار به محل آورده شود.

خدمات مکانیک سیار در محل (شبانه روزی)

تعمیر موتور خودرو در محل

خدمات مکانیک سیار امداد خودرو تهران به صورت شبانه روزی ارائه شده و شامل موارد زیر می شود:

تعویض تسمه تایم 

کم شدن شتاب خودرو هنگام حرکت، صدای تیک تیک و دود از داخل موتور، کار نکردن موتور و … از نشانه های خرابی تسمه تایم هستند. اگر متوجه این موارد شدید بلافاصله کاپوت را بالا بزنید و ببینید آیا تسمه تایم پاره شده یا خیر؟ اگر این اتفاق افتاده بود با ما تماس بگیرید؛ ما می توانیم در محل تسمه تایم خودروی شما را تعویض و تنظیم کنیم.

تعمیر و تعویض دینام در محل

همانند هر قطعه دیگری در خودرو، خرابی دینام هم نشانه هایی دارد. مثلا ممکن است تسمه دینام خودروی شما پاره شده باشد؛ در این صورت بوی لاستیک و سیم سوخته استشمام خواهید کرد. مشکل در استارت خوردن، خاموش شدن های مکرر خودرو، کم نور شدن و پر نور شدن چراغ ها و … از دیگر نشانه های خرابی دینام هستند. در صورت تشخیص هر کدام از این موارد با ما تماس بگیرید تا مکانیک سیار به سمت شما اعزام شود.

پنچرگیری در محل

اگر لاستیک خودروی شما سوراخ شده باشد؛ والف یا سوزن والف خراب شده باشند یا اینکه نشتی باد از دور رینگ وجود داشته باشد یا به هر دلیل دیگری نیاز به پنچرگیری سیار در تهران داشتید می توانید با امداد خودرو تهران تماس بگیرید.

تنظیم شمع و وایر خودرو در محل

در صورتی که شمع و وایر خودروی شما خراب باشد یا تنظیم آن بهم خورده باشد احتمالا چراغ چک روشن می شود. علاوه بر این ممکن است با لرزش موتور، افزایش مصرف سوخت و بد استارت خوردن ماشین مواجه شوید. مکانیک سیار امداد خودرو تهران در این صورت با خود شمع و وایر مخصوص را به محل می آورد تا در صورت نیاز آنها را تعویض و در ادامه دهانه و گپ شمع را تنظیم کند.

خدمات برق خودرو در محل

ریپ زدن معمولا از نشانه های رایج خرابی در سیستم برق خودرو است. اگر خودروی شما هنگام حرکت خاموش و روشن می شود یا چراغ های خودرو کم نور می شوند؛ احتمالا مشکلی در سیستم برق خودروی شما وجود دارد. رانندگی در این شرایط خطرناک است چراکه خاموش شدن خودروی شما می تواند منجر به از کار افتادن ترمز خودروی شما شود. در این شرایط علاوه بر مکانیک، برق کار خودرو هم به محل خودروی شما اعزام می شود.

تعویض لنت و دیسک و صفحه در محل

اگر لنت های خودروی شما صاف شده باشند بدیهی است که نمی توانید ترمز بگیرید. در این شرایط اگر به مسیر خود ادامه دهید احتمال تصادف به شدت بالا می رود. علاوه بر این وقتی لنت خودروی شما صاف شده باشد، گرفتن ترمز منجر به خرابی دیسک می شود. اگر نیاز به تعویض لنت، تعمیر و تعویض دیسک و صفحه در محل داشتید با شماره مکانیک سیار تهران تماس بگیرید.

تعمیر جلوبندی در محل

جلوبندی خودرو شامل سیبک ها، کمک فنرها، گیربکس، جعبه فرمان و … می شود. به طور مثال اگر سیبک فرمان خودروی شما خراب شده باشد احتمالا نمی توانید حرکت کنید؛ چراکه چرخ ها از محور خارج می شوند و دنده هم احتمالا جا نمی خورد. در این شرایط یک راه این است که با یدک کش تماس بگیرید تا خودروی شما را به تعمیرگاه منتقل کند. اما راه ساده تر این است که با تعمیرکار سیار خودرو در تهران تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض رادیات ماشین در محل

اگر دمای موتور اتومبیل شما بالا می رود، جوش می آورد یا دود سفید از اگزوز خارج می شود احتمالا نقصی در رادیات وجود دارد. نشت آب و ضد یخ نیز از نشانه های خرابی رادیات ماشین هستند. در صورتی که نیاز به تعمیر و تعویض رادیات خودرو در محل دارید این خدمت به صورت فوری برای شما انجام خواهد شد.

باتری به باتری

اگر باتری ماشین شما خوابیده باشد یا نیاز به تست و شارژ داشته باشد با ثبت درخواست امداد باتری تهران مکانیک سیار ما به سمت شما اعزام می شود تا با باتری به باتری کردن در محل، خودروی شما را روشن کند. محض احتیاط یک باتری نو توسط تعمیرکار به محل خودروی شما آورده می شود تا در صورت نیاز، با باتری خراب تعویض شود.

سوخت رسانی سیار و تعمیر پمپ بنزین در محل

استشمام بوی بنزین در داخل خودرو می تواند بسیار نگران کننده و خطرناک باشد. احتمال اینکه باک خودروی شما سوراخ شده باشد یا پمپ بنزین خودرو مستهلک شده باشد وجود دارد. در این شرایط می توانید با ما تماس بگیرید تا یک مکانیک زبده به سمت شما اعزام شود. اگر خودروی شما بنزین تمام کرده نیز می توانید درخواست بنزین سیار در تهران را با ما مطرح کنید.

دیگر خدمات مربوط به تعمیر خودرو

دیاگ خودرو در محل

تعویض دسته موتور، تعویض سیم کلاچ، عیب یابی و رفع ایرادات مربوط به سوخت رسانی خودرو، تعمیر پلوس در محل، تعویض چراغ ها، هواگیری ترمزها، تعویض واترپمپ، تعویض فیلتر روغن و هوا، دیاگ خودرو و … خدماتی هستند که توسط مکانیک سیار امداد خودرو تهران ارائه می شوند.

مناطق تحت پوشش مکانیکی سیار تهران

مکانیک سیار تهران، هر 22 منطقه این شهر را تحت پوشش دارد. به طور کل سرویس ما شامل امداد خودرو غرب تهران، شرق، شمال تهران، تهرانپارس، تهرانسر و … می شود.

مراحل دریافت خدمات تعمیر خودرو در محل

تعمیر انواع خودرو

  • لطفا ابتدا با ما تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید
  • تیم امداد خودرو تهران شما را به صورت تلفنی راهنمایی خواهند کرد
  • علت و محل خرابی خودرو توسط کارشناسان پرسیده می شود
  • هزینه تعمیر خودرو در محل به صورت حدودی تعیین می شود
  • تعمیرکار سیار با تجهیزات کامل به محل خودروی شما می آید
  • در صورت امکان در همان محل خودروی شما تعمیر خواهد شد
  • در غیر این صورت با موافقت شما خودرو به تعمیرگاه منتقل می شود
  • بعد از تعمیر، خودروی شما تست می شود

سوالات متداول درباره مکانیک سیار در تهران

هزینه و اجرت مکانیک سیار در تهران چقدر است؟

هزینه و اجرت تعمیرکار سیار در تهران در سال 1403 مطابق با نرخ اتحادیه و منصفانه است که در تماس تلفنی به شما اعلام می شود.

آیا امکان دارد تعمیرکار سیار خودرو را به تعمیرگاه ببرد؟

بله ممکن است تعمیر خودروی شما بسیار زمانبر باشد و تجهیزات زیادی نیاز داشته باشد. در این صورت با مشورت مشتری خودرو به تعمیرگاه منتقل می شود.