امداد باتری تهران

باتری ماشین به دلایل مختلفی از جمله تمام شدن شارژ، اتصالات نامناسب، کار نکردن دینام و … ممکن است کاملا ناگهانی از کار بیفتد. همانطور که می دانید باتری خودرو عمر مشخصی دارد پس نمی توان یک باتری زاپاس همیشه همراه خود داشته باشید. اگر در تهران هستید؛ اگر باتری خودروی شما از کار افتاده و به تعمیرگاه هم نزدیک نیستید و نیاز به امداد باتری تهران دارید روی دکمه زیر کلیک کنید.

درخواست فوری امداد باتری تهران

خدمات امداد باتری تهران

فرض کنید با عجله در حال رفتن به محل کارتان هستید که یکهو باتری ماشین از کار میفتد؛ خودرو استارت نمی خورد یا حتی برق پشت آمپر نمی آید. در این شرایط احتمالا دفعاتی سعی می کنید با هل دادن خودروی خود را روشن کنید اما اگر روشن نشد به نظر شما بهترین راه در این شرایط (که عجله هم دارید) چیست؟ بدیهی است که شما می توانید بلافاصله درخواست خدمات امداد باتری کنید. خدمات امداد باتری تهران شامل باتری به باتری در محل، تست و شارژ باتری، تعویض باتری و فروش آن با گارانتی می شود. برای درخواست باتری به باتری در محل و دیگر خدمات امداد باتری می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۳۲۳۰۵۳ یا 02133450553 تماس بگیرید. 

تست و شارژ باتری در محل توسط امداد خودرو تهران

باتری به باتری در محل

وقتی درخواست امداد باتری تهران کنید؛ ما پیش از هر اقدام دیگری باتری شما را تست می کنیم تا ببینیم آیا باتری معیوب شده یا خیر؟ اگر در تست ها مشخص شود که باتری شما سالم است می توانیم آن را شارژ کنیم.

باتری به باتری در محل تهران

ممکن است عمر باتری خودروی شما تمام نشده باشد؛ در این شرایط تعمیرکاران امداد خودرو تهران با یک باتری به باتری ساده در محل ماشین شما را روشن خواهند کرد.

تعویض و تعمیر باتری در محل

اگر مطمئن هستید که عمر باتری خودروی شما تمام شده در تماسی که با امداد خودرو تهران دارید اعلام کنید تا تعمیرکاران باتری مناسب خودروی شما را همراه خودشان بیاورند و در محل باتری معیوب را با باتری جدید تعویض نمایند.

فروش باتری با گارانتی

امداد خودرو تهران هر نوع باتری درخواستی شما را موجود دارد؛ فقط کافی است در تماسی که با ما می گیرید مدل خودروی خود را بگویید تا انواع مدل های باتری همراه با قیمت به شما اعلام شود.

امداد باتری تهران در تمام مناطق 

خدمات امداد باتری تهران تمام نقاط تهران را تحت پوشش می دهد؛ به طور مثال اگر شما در محله ای از غرب، شرق، شمال تهران و تهرانپارس نیاز به باتری به باتری یا دیگر خدمات امداد باتری داشته باشید می توانید درخواست تعمیرکار سیار کنید.

امداد باتری برای تمام خودروها

فرقی ندارد که خودروی شما داخلی باشد یا خارجی؛ خدمات امداد باتری ما برای تمام خودروها و تمام برندها ارائه می شود. علاوه بر این امداد خودرو تهران خدمات دیگری از جمله پنچرگیری سیار در تهران نیز ارائه می دهد؛ اگر لاستیک خودروی شما در راه بنا به هر دلیلی پنچر شد می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناس مریوطه بلافاصله در محل حاضر شود.