بنزین سیار در تهران

تا حالا برای شما پیش آمده که به دلیل تمام شدن بنزین در راه بمانید؟ برای حل این مشکل یک روش این است که از دیگر رانندگان درخواست بنزین کنید که متاسفانه اغلب اوقات جوابی نمی گیرید. اما روش ساده تر این است که به صورت تلفنی یا آنلاین درخواست بنزین سیار کنید. اگر از پمپ بنزین دور هستید با ما تماس بگیرید تا با تحویل بنزین در محل تهران این مشکل را بر طرف کنیم.

درخواست فوری سوخت رسانی سیار تهران

شماره تماس پمپ بنزین سیار در تهران (24 ساعت شبانه روز)

در صورت اتمام سوخت، برای دریافت امداد بنزین در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید تا فورا مقدار بنزین مورد نیاز شما را به دستتان برسانیم. هر ساعتی از شبانه روز که تماس بگیرید ما در امداد خودرو تهران پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

021-33450553

09925232048

مناطق تحت پوشش امداد بنزین

سوخت رسانی سیار تهران تقریبا تمام مناطق تهران را تحت پوشش دارد. لازم به ذکر است که امداد خودرو تهران علاوه بر ارائه بنزین در محل تهران خدمات دیگری از جمله تعمیر در محل، یدک کش، باتری به باتری در محل، پنچر گیری و … نیز ارائه می دهیم. اگر در هر کدام از مناطق زیر حضور دارید با ما فورا تماس بگیرید.

خدمات امداد خودرو غرب تهران

امداد خودرو غرب تهران در مناطقی از جمله سعادت آباد، شهر زیبا، مرزداران، جنت آباد، شهرک غرب، گیشا، سردار جنگل، صادقیه، آزادی و چیتگر در خدمت شماست.

خدمات امداد خودرو شرق تهران

از اتوبان های آزادگان، یاسینی، امام رضا، امام علی، بسیج و … گرفته تا مناطقی مانند حشمتیه، امام حسین، نارمک، دلاوران، پیروزی و … تحت پوشش خدمات امداد خودرو شرق تهران هستند.

خدمات امداد خودرو شمال تهران

اگر در هر کدام از مناطق شمال تهران (فرمانیه، جردن، مینی سیتی، اوین، جماران، اقدسیه و …) نیاز به کمک داشتید با امداد خودرو شمال تهران تماس بگیرید.

خدمات امداد خودرو تهرانپارس

اگر نیاز به بنزین سیار در تهران پارس داشتید با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که سوخت رسانی سیار تنها یکی از خدمات امداد خودرو تهرانپارس است؛ ما با ارائه خدماتی از جمله یدک کش، پنچر گیری در محل، باتری به باتری در محل و … در مناطقی از جمله شقایق، پارسیان، تیر انداز، فلکه سجادیه و … در کنار شما هستیم.

قیمت و نوع بنزین در محل تهران

تعرفه و قیمت بنزین سیار در تهران مطابق با نرخ اتحادیه و کاملا منصفانه است. جهت استعلام قیمت با شماره 02133450553 یا 09925232048 تماس بگیرید. قیمت بنزین در محل بر اساس نرخ اتحادیه و معادل قیمت بنزین آزاد (3 هزار تومان) حساب می شود. همانطور که می دانید عوامل دیگری از جمله شرایط آب و هوایی، موقعیت مکانی، زمان درخواست و … نیز هستند که بر قیمت سوخت رسانی سیار تهران تاثیر می گذارند.

چگونگی سوخت رسانی در محل

خودروهای سوخت رسان امداد خودرو تهران نیسان و کامیونت هستند؛ البته تنها در صورتی از این خودروها استفاده می شود که حجم زیادی بنزین لازم داشته باشید. اگر حجم بنزین درخواستی شما کم باشد می توانیم با پیک موتوری و کاملا فوری سوخت مورد نیاز را به شما برسانیم. در تماسی که با امداد خودرو تهران دارید علاوه بر تعیین محل، میزان سوخت مورد نیاز خود را نیز مشخص کنید.